SVAKOM Connexion Series Pulse Lite kliitoristimulaator

38,90

38,90

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart

No products in the cart.

SVAKOM Connexion Series Pulse Lite kliitoristimulaator

38,90

Tootekood: E33771 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

SVAKOM Connexion Series Pulse Lite kliitoristimulaator

Kogege Svakomi uusimat patenteeritud pulseerimistehnoloogiat, mis pakub sügavat naudingut koos hingematva imemisega. Nautige ainulaadset kogemust, ühendades pulseerivad lained ja interaktiivsuse rakendusega! Pulse Lite Neo auhinnatud kaubamärgilt Svakom on võimas imemismänguasja, mis stimuleerib teie erogeenseid tsoone. Superpehme otsik on ergonoomiliselt disainitud, et see sobiks sinu kehale ja pakuks sulle vajalikku stimulatsiooni.
Connexion sarja kuuluv Pulse Lite Neo on kompaktne ja diskreetne ning mahub hõlpsasti kätte, võimaldades seda igal pool ja igal ajal kasutada.
Seadet saab sünkroonida FeelConnect3 rakendusega, mis muudab selle ideaalseks ühenduste loomiseks, isegi eemalt. Osana uue põlvkonna kõrgtehnoloogilistest mänguasjadest saab iga Connexion-seeria toodet kasutada interaktiivsete kogemuste loomiseks veebikaamerate ja videosaitidega, nagu Pornhub. Lõõgastuge ja nautige sidususe lainete boogie rahulolu. Pulse Lite Neo pakub täiustatud kogemust imemise maailmas, ühendades Pulse Technology ja SVAKOMi uuendusliku interaktiivse tehnoloogia; võimaluste maailm ootab ees.

Kasutusjuhend: seadet tuleb enne ja pärast iga kasutamist pesta. Kasutada tohib ainult veepõhiseid libesteid. Teistsugused libestid võivad kahjustada stimulaatori pinda. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleb seadet enne iga kasutamist laadida.

Materjal: silikoon, ABS, metall.
Mõõtmed: 113,5 x 53,8 x 42,3mm.
Kaal: 93g
Patarei tüüp: Polümeer-liitium aku
Aku mahutavus: 300mAh
Laadimisaeg: 1,5h
Tööaeg: 1,5 tundi, 1h
Imemisrežiimid: 5
Intensiivsuse tasemed: 5
Veekindel

Värvus: Pink

Mint, Purple, Pink

Bränd

SVAKOM