Vibraator Jammy Jelly Crushy Glitter

16,90

16,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Vibraator Jammy Jelly Crushy Glitter

16,90

Kogupikkus: 20cm

Töö pikkus: 16cm

Läbimõõt: 4cm

Võimsus: 2 AA patareid ei kuulu komplekti

Tootekood: 903100 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Vibraator Jammy Jelly Crushy Glitter

Realistlik vibraator Jammy Jelly Crushy Glitter, mis on valmistatud sädeleva läikega geelmassist. Täiuslik suurus. Vibraator on Veekindel.

Vibraatorile on lisatud anatoomilisi üksikasju . Sellel on arvukalt veene ja ebakorrapärasusi. Vibratsiooni kontrollib käepärane nupp .

Jammy Jelly Vibraator loodi selleks, et rahuldada kõige nõudlikuma naise kapriise – naist, kes vajab uut stiimulit, et avastada uus viis kuidas enda naudingut maksimumi viia.  Jammy Jelly on disainitud , erinevate vormide põhjal, mis lasevad teie kujutlusvõimel lennata. 

Sellest realistlikust vibraatorist saab teie abiline orgasmi saavutamisel. Paindlik vibraator, millel on palju mitme kiirusega vibratsiooni taset, annab põneva tunde tänu märgistatud peale ja nähtavatele soontele kogu vibraatori pikkuses. Vibraatori ülemises osas on usaldusväärne mootor, mis kiirgab vibratsiooni mitmes intensiivsusrežiimis. See pehme ja meeldivalt puudutatav vibraator leevendab stressi igal ajal. Valmistatud pehmest materjalist. Materjal on puudutamisel väga meeldiv ega põhjusta allergiat. Vibraator on veekindel, nii et saate seda nautida ka duši all.

Ärge unustage mänguasjade kasutamisel kasutada õigeid määrdeaineid.