Mustad käerauad

17,90

17,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Mustad käerauad

17,90

Tootekood: 24902931001 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Mustad käerauad

Mustad käerauad (24 x 5 cm) takjapaelaga ja lühikese ketiga, mis on ühendatud karabiiniga. Materjal: polüuretaankattega nahk (seemisnahk).

Toome teile mõned tähemärgid ja nende salajased seksfantaasiad

Ilmselt oleme me kõik vähemalt ühe korra elus mõnele eriti kuumale seksfantaasiale mõelnud ning julgemad on need fantaasiad ka oma kallimale avaldanud ning kes teab, ehk ka unistusest reaalsuseks teinud. Ent, millised on erinevate tähemärkide kõige salajasemad seksuaalsed fantaasiad

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Tuline seks

Sõnn tahab emotsioone ja jõulist seksi, kuhu kuulub kõige kuumema fantaasia juures ka kuum küünlavaha ja õrritamine. Kõditavad suled, silmade kinni sidumine, aroomid, erootiline massaaž – just sellisest seksuaalsest elamusest unistab Sõnn. Haara ta oma võimusesse ja ära karda eksperimenteerida.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Domineeriv käeraudadega seks

Skorpion unistab võimust – et partner laseks tal endaga teha kõike, mida ta tahab. See tähtkuju ei taha ise käeraudades olla – ta tahab neid ise kasutada ja võimalik, et ta tahab sulle pisut isegi haiget teha… Ainult natuke – see muudab seksi veelgi erutavamaks. Skorpioni jaoks vähemalt.