Nahast voorusevöö

28,90

28,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Nahast voorusevöö

28,90

Värv: Must

Tootekood: 5013 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Nahast voorusevöö

Nahast voorusevöö aluspüksid, mis on kinnitatud tabalukuga. Kinnitusdetailide disain võimaldab teil asju vabalt soovitud suurusega reguleerida (S-XL).

Väljamõeldud disain, kindel töö, atraktiivne hind, Lederi tooted on selles kategoorias parimad. Tooted vastavad rangetele Euroopa standarditele. Kõik Lederi tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga lehmanahast, needitud kettide ja muude metallkaunistustega.

Voorusevöö: satiiriline müüt või ebasanitaarne tegelikkus?

Kohe tuleb silme ette, millest jutt – metallist “aluspüksid”, mis toimivad sisuliselt nagu bikiinipiirkonna turvis ning mille eesmärk oli tagada naise vooruslikkus tema abikaasa eemaloleku ajal.

Voorusevöö eesmärk,

idee poolest, oli tagada naise truudus. Keskajal oli ju tavaline, et mees pidi lahingusse või palverännakule või suisa ristiretkele minema ja kuidagi oli ju tarvis garanteerida, et koju jääv naine oma abikaasa äraoleku ajal korralikult käituks ja teiste meestega magada ei saaks.

Seega, tegemist oli, nagu öeldud, metallist aluspükstega, mis käisid tabalukuga lukku, ning ideaalis ainus võti läks mehe kätte. Mõtleks kui karm lugu, kui mees oma lahingult või retkelt tagasi ei tulnudki. Või võtme ära kaotas. Kirjelduste järgi oli vöö valmistamisel vähemalt arvestatud loomulike vajadustega end aeg-ajalt kergendada.