Nahast mask

8,90

8,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Nahast mask

8,90

Looduslik lehma nahk.

Tootekood: L8006 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Nahast mask

Nahast mask täisnahast mask. Kinnitusdetailide disain võimaldab reguleerida soovitud suurust.

Nahast mask on suurepärane toode, mis on hoolikalt valmistatud looduslikust lehmanahast. Materjal on nii tugev kui ka katsudes pehme ja lõhnab hästi.

 

BDSM-i juhend algajatele

Tänu E. L. James ‘ Viiskümmend halli varjundit , on enamik maailma elanikkonnast nüüd kõigega kursis nibuklambrid kinnitusrihmade külge . Kuid kuigi paljud inimesed fantaseerivad punasesse valutuppa astumisest, pole enamik neist veel tuttavad BDSM ehk pärisorjuse ja distsipliini, domineerimise ja alistumise tegelikkusega. Kui soovite koos oma partneriga lisada selle uue ja põneva aspekti oma seksuaalelu , on hädavajalik, et kõigepealt tutvuksite kõige tavalisemate juhistega, mida toetavad need, kellel on vingerdamise kogemus. Sisestage: meie BDSM-i juhend algajatele. Siinkohal tegime mõned kaevamised ja destilleerisime 20 näpunäidet, et muuta teie proovilepanek võimalikult mõnusaks, konsensuslikuks, suhtlemiseks ja ohutuks. Nii rihma – või, oeh, aastal —Ja uurige täiesti uut naudingumaailma.

1. Kontrollige oma ootusi.

Piitsad, piitsad ja köied – oh mind! Kuigi need on mõned võimalused, mis tulevad meelde, kui mõtleme BDSM-ile, juhivad eksperdid tähelepanu sellele, et kõige eristavam omadus on avatud suhtumine seksuaalsusse. ‘BDSM ei pea järgima ühtegi mustrit,’ seksisekspert Gloria Brame rääkinud BuzzFeed. ‘Ja BDSM-i suhe võib olla üks mudel.’ Nii et ärge kulutage liiga palju aega mõlema kindla BDSM-tropi peale mõtlemisele ja valige oma seiklus kinkides.

2. Kasuta tervet mõistust.

See on ülioluline. Krussis kogukonnas kasutatav hea rusikareegel on see, et kui olete juhtimiseks liiga joobes, olete BDSMiga tegelemiseks liiga joobes. Ohutu ja rahuldava seansi jaoks on oluline selles veenduda teil ja teie partneril on hea tuju ega ole kurnatud pärast, näiteks, stressirohket tööpäeva. Nagu purjus joomise ajal purjus, suurendab väsimuse ja närvilisuse olemasolu dramaatiliselt tõenäosust, et keegi saab füüsiliselt või emotsionaalselt haiget. Teine ohutusnipp: tehke seda kellegagi, keda tunnete hästi. Nagu näiteks teie partner.

3. Hoidke seda ebareaalsena.

Kui te ei nõustu sellega enne tähtaega, ei ole BDSM-stseen ega -koht aeg ega koht, kus oma tegeliku elu pettumusi partneriga välja töötada või muul viisil kedagi karistada millegi eest, mida nad tegid või pidid tegema, kuid mitte. Kui Gary soovib, et tema ebaõnnestumine prügikasti väljaviimisel peaks kaasa tooma lihtsalt CBT (kuke ja palli piinamine), peate seda kõigepealt temalt kuulma. Millest rääkides…

4. Arutage kõike, mida kavatsete teha.

Tõmmake välja üksikasjad oma mängu tooni, füüsiliste ja emotsionaalsete piiride, ohutumate seksuaalsete ettevaatusabinõude, kasutatavate turvasüsteemide tüübi (ja tiheduse kohta, millega keegi on valmis olema vaoshoitud), ja püsige nendes piirides samal ajal mängima.

5. Võtke see enne, kui selle välja tassi panete.

Tavaliselt, kui kaks inimest on stseenis, on üks domineerivas rollis, teine ​​aga alistuvas rollis. Hea domineeriv partner – nn “dom” ehk tipp – on aga allutanud end kõigele, mida kavatseb oma alistuva partneriga teha. Selle kogemuse saamine tähendab seda, et nad saavad kasutada empaatiat, kui nad on oma partnerit vaoshoitud või kannatavad nad valu või alanduse all.

6. Ole alati valmis.

Vigastused võivad juhtuda mis tahes kohas ja igal ajal, kuid vigastuste tõenäosus on BDSM-i mäng palju suurem, arvestades, et sageli lükatakse füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid piire. Valmistuge hädaolukordadeks, kui teil on läheduses esmaabikomplekt ja kui BDSM muutub millekski, millega tegelete, võtke sageli esmaabi ja taastusravi kursus.

7. Leppige kokku ohutu sõna või kaks.

Sisse Seks ja naudinguraamat , seksuoloog Dr Carol Queen kirjutab, et pärisorjuse praktiseerimisel, kus on võimalik nii vigastada kui ka äratada, peaksite kasutama saatesõnu või koode, kui soovite tõesti lõpetada. Sõnasõnad on eriti olulised siis, kui alistuja tähelepanuta jäetud halastuspalve on stseeni osa. Proovige midagi, mis on kergesti meelde jäetav, kuid ebakõla, näiteks „tomat” või „sekkumine”. Märkus. Kui dom ei õnnestu pärast turvalise sõna kasutamist seisma jääda, on see nii väga raske üleastumine ja võib olla isegi kuritegu.

Kaal 0,5 kg