Strap on King Cock Harness koos 23cm dildoga

79,90

79,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Strap on King Cock Harness koos 23cm dildoga

79,90

Läbimõõt: 5,3cm

Pikkus: 22cm

Tootekood: 5423420000 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Strap on King Cock Harness koos 23cm dildoga

Strap on King Cock Harness dildo näeb välja nagu tõeline peenis . Tootja hoolitses iga detaili eest . Toodet saate kasutada ilma rakmeteta, iminapp võimaldab teil selle asetada mis tahes tasasele pinnale. Rakmed hoiavad peenist professionaalselt paigal, dildo on väga mugav ja universaalne.

MIS ASI ON STRAP-ON?

Strap-on dildo jaotub kaheks osaks – dildo ja rakmed. Tavaliselt kannab seda inimene, kellel endal peenis puudub penetreerivaks vahekorraks. Mõtle sellest kui lisapeenisest. Mõndadel rakmetel on sisse ehitatud ka taskud dildo või vibraatori jaoks, et ka kandja saaks mõnust osa. Rakmeid kantakse ümber puusade, ning stiilid jaotuvad bokseritest klassikaliste rakmeteni. On olemas ka ilma rakmeteta varjandid, kus dildo teine ots asub kandja sees.

Rakmete eesosas asub rõngas, tavaliselt venivast materjalist või mitmes eri suuruses, et tagada turvaline hoiak. Strap-on dildosid kasutatakse eelkõige Lesbide või Trans meeste poolt, kuid üha enam kasutatakse neid ka hetero paaride poolt. Kui naine kasutab Strap-on dildot mehe peal, viidatakse sellele kui pegging.