Play On for Men 2 Kapslit Peenisepump ja Rõngas Komplekt

56,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Play On for Men 2 Kapslit Peenisepump ja Rõngas Komplekt

56,90

Tootekood: SET-PENIS-PUMP-02 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Komplektis on 3 toodet: peenisepump, peenisrõngas ja 2 Play On for Men kapslit.

Peenispump
Peenise täispuhur peenise suurendamiseks. Varustatud erinevat tüüpi peenise rõngaga, mis on valmistatud silikoonist ja TPR materjalist, mis meenutab inimnahka. Kaasa arvatud niisutav element.
Ümbermõõt: 56mm
Pikkus: 18,7cm
Materjal: PVC

Peeniserõngas
Pehme, elastne rõngas.
Sisemine läbimõõt: 1,6cm
Välisläbimõõt: 4,5cm
Materjal: TPE
Värv: läbipaistev
Veekindel.

Play On For Men kapslid
PLAY ON For Men on toidulisand, mis kasutab looduslikke koostisosi, et suurendada tunnete intensiivsust, toetades vereringet suguelundites.
Päevase annuse koostisosad: L-arginiin (L-arginiinvesinikkloriid) 200mg, 4:1 muskuse vilja ekstrakt 150mg standardiseeritud 45% saponiinide suhtes 67,5mg, ashwagandha juure ekstrakt 120mg standardiseeritud 7% vitanoliidide suhtes 8,4mg, kapsli kest: żelatiin, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 damiana leheekstrakt 60mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100%RWS)*.
*RWS soovituslikud tarbimisväärtused
Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini või muid sarnase toimega koostisosi sisaldavate toodetega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik päevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.

Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, uinutavate või epilepsiavastaste ravimite kasutamise korral ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada patsientidel, kes võtavad vererõhu- või diabeediravimeid. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit