Peenisepump- ja Rõngas ja 2 Play On for Men Kapslit ja System JO Geel 10ml

69,90

69,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Peenisepump- ja Rõngas ja 2 Play On for Men Kapslit ja System JO Geel 10ml

69,90

Tootekood: SET-PENIS-PUMP-01 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

4 toote komplekt: peenisepump, peenisrõngas, 2 Play On for Men kapslit ja System JO geel 10ml.

Penispump
Mugav ja lihtne kasutada, peenisepump aitab anda peenisele muljetavaldava suuruse, venitades lihaskoe vähese vaevaga. Pehme rõngas peenise põhjas ümbritseb peenist väga õrnalt, blokeerides õhuvoolu. Õhk pumbatakse välja mugava kolvi abil. Pumba kolb on valmistatud vastupidavast ja usaldusväärsest ABS plastikust. Läbipaistev ABS-manomeeter näitab kolvi rõhu taset ja skaala võimaldab näha erinevust enne ja pärast massaaži. Regulaarne massaaž parandab erektsiooni.
Kolvi pikkus: 20 cm
Kogupikkus: 27 cm.
Ümbermõõt: 6cm

Penisrõngas
Pehme, paindlik rõngas.
Sisemine läbimõõt: 1,6cm
Välisläbimõõt: 4.5cm
Materjal: TPE
Värv: läbipaistev
Veekindel.

Play On For Men kapslid
PLAY ON For Men on toidulisand, mis kasutab looduslikke koostisosi, et suurendada tunnete intensiivsust, toetades vereringet suguelundites.
Päevase annuse koostisosad: L-arginiin (L-arginiinvesinikkloriid) 200mg, 4:1 muskuse vilja ekstrakt 150mg standardiseeritud 45% saponiinide suhtes 67,5mg, ashwagandha juure ekstrakt 120mg standardiseeritud 7% vitanoliidide suhtes 8,4mg, kapsli kest: żelatiin, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 damiana leheekstrakt 60mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100%RWS)*.
*RWS soovituslikud tarbimisväärtused
Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini või muid sarnase toimega koostisosi sisaldavate toodetega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik päevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.

Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, une- või epilepsiavastaste ravimite puhul ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada hüpertensiooni- või diabeediravimite kasutamisel. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit

System Jo Classic hübriidne libesti 10ml
System Jo Hybrid on suurepärase kvaliteediga vee- ja silikoonipõhine libesti, mis tagab kauakestva libeduse ja suurendab sensuaalseid aistinguid.
Valmistatud eranditult kõrgeima kvaliteediga farmatseutilisest silikoonist ja muudest puhastest koostisosadest. Spetsiaalselt formuleeritud libesti, mis libiseb kergelt nagu veepõhine libesti.
100% lateksiga ühilduv ja ohutu kõikide mänguasjade jaoks.