Ketiga kaelarihm

22,90

22,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Ketiga kaelarihm

22,90

Krae laius: 3,5cm

Tootekood: 1584 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Ketiga kaelarihm

Ketiga kaelarihm toode on hoolikalt valmistatud loomsest nahanahast. Nahk on väga tugev ja katsudes pehme.

Miks katsetada BDSM seksi ja kuidas see sinu suhtele hea on?

BDSM on täiskasvanute seksuaalne mäng, mis viib sinu seksuaalkogemuse täiesti uuele tasemele. BDSM tähtede kombinatsioon tuleneb  sõnadest bondage ehk sidumine, domineerimist ja SM sadomasohhismi. See julge ja eksperimenteeriv kogemus viib sinu suhte uuele tasandile ning hoiab suhte erksana veel pikemat aega. Ja kes meist seda ei tahaks? Nii et andke aga tuld ja laske asjadel karmimaks minna! Siin vaid mõned põhjused, miks see hea mõte on!

1. BDSM seks muudab paarid lähedasemaks

Igasugune seksuaalsuse väljendus nõuab teatavat intiimsust, kuid BDSM-i stseeni ajal on see intiimsuse tase tegelikult suurenenud adrenaliini tõttu. Mõtle selle peale; kui lased ennast kinni hoida, sinu suus on tropp ja sinu silmad on kinni seotud, siis usaldad oma keha enda partnerile täielikult. Kogu kontroll sinu keha üle on nüüd kellegi teise käes ja sa ei tea, mida ta järgmisena teeb. See põnevus ja adrenaliinitunne muudab su keha tohutult tundlikuks ning iga puudutus, olgu see siis pehmem või tugevam, on mitmekordselt erutavam. Selline usaldus loob teie kahe vahele uue läheduse.

2. Läbirääkimine on õnnestunud seksi võti

Enne, kui BDSMi katsetama hakkate, peate omavahel rääkima, et te mõlemad asjast ühtemoodi aru saate. Leppige kokku, kui kaugele kumbki teist on valmis minema, et see karm seks teile mõlemale täpselt ühepalju mõnu paluks. Rääkige ka oma unistustest, mida te kindlasti tahaks, et partner teeks. Mõelge välja ka turvasõna, mis peataks teie mängud siis, kui kumbki tunneb ennast ebamugavalt. Eriti oluline on see esimestel kordadel, kus te alles kompate üksteise piire.

Ka selline avatud rääkimine on teie suhtele hea. Te taaskord ületate mingid piirid ning mida rohkem sellest räägite, seda vabamaks te muutute ka muudel teemadel. Kui alguses ei saa vedama, võtke klaas veini kõrvale. Küll siis te enam pidama saa!

3. See parandab sinu vaimset tervist

Igasugune füüsiline tegevus mõjub hästi meie kehale ja hingele tänu mandorfiinide ja oksütotsiini (armastuse hormooni) vabanemisele, mis avaldavad positiivset mõju meie vaimsele tervisele. Seega iga harjutus, iga füüsiline puudutus ja iga seksikord avaldab meie kehale ainult head tunned. BDSM seks on aga palju energilisem kui tavaline hellitusseks, seega ka õnnehormoone eraldub veel rohkem!

Paljude arvates on BDSM vaimselt nõrkadele inimestele. See kindlasti on üks rumal müüt. Inimese jaoks uute kogemuste ja tunnete otsimine on normaalne nähtus ning sama on ka seksuaalelus. Kes otsib rohkem, kes vähem, kes on julgem ja avatud, kes veidi diskreetsem. Me kõik otsime oma ja mitte miski pole siin tabu.

Mitmed uuringud on isegi vastupidist tõestanud, et BDSM-is osalenutel oli kortisool ehk stressihormoon madalam. Ja me kõik teame stressi negatiivset mõju meie vaimsele ja füüsilisele tervisele. Seega “no stress” ja “more BDSM”!

4. Su tundlikkus kasvab

Vana ütlus peab siin paika: mõnu ja valu vahel on õhkõhuke niit. Paljudele inimestele on valu just see, mis õnnelikust lõpust puudu jääb. Olgu see siis kerge tagumikulaks või küünistamine, hammastega närimine või tugevam haare. Ole julge ja katseta oma valu taluvuse piire. Lase ennast kõvemini hammustada või juustest tugevamini tõmmata ja saad aimu, kuidas sa muutud aina tundlikumaks. Lase endal silmad katta ja näed, kuivõrd väikesed muudatused muudavad su vahekorra täiesti uueks kuumaks kogemuseks.