KamaSutra Poosikaardid ja Excitation Shunga Massaažiküünal

32,50

Shopping Cart

No products in the cart.

KamaSutra Poosikaardid ja Excitation Shunga Massaažiküünal

32,50

Tootekood: SET-KAMASUTRA-SHUNGA-EXCITATION Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

KamaSutra Poosikaardid ja Excitation Shunga Massaažiküünal

See komplekt sisaldab kõike, mida vajate joovastavaks ja sensuaalseks õhtuks. Ennekõike leiad KamaSutra positsioonikaartide paki, mis on veetlev viis avastada oma partneriga uusi intiimsuse kõrgusi. 52 kaardiga, mille hulgast valida, ei jää teil kunagi puudu põnevatest võimalustest.
Et kogemust veelgi suurendada, oleme lisanud sensuaalse šokolaadilõhnaga madalatemperatuurilise küünla ja massaažiõli ühes. Valmistatud eranditult looduslikest sojaõlidest. Küünal täidab ruumi kauni lõhnaga ja 20 minuti pärast saab õli kasutada erootilise massaaži tegemiseks. Õli jätab naha pehmeks ja siidiseks. See ei ummista poore. See on ohutu nahale ja intiimpiirkonnale, kuna ei saavuta kõrgeid temperatuure.

Kasutusjuhend:

  • süüda küünal ja lase tal umbes 20 minutit põleda.
  • Kustuta leek ja vala väike kogus kaussi.
  • Kanna ohtralt kehale sensuaalseks massaažiks. Põlemisaeg kuni 7 tundi.

Ettevaatust – need õlid võivad kahjustada silikoonist või lateksist valmistatud tooteid. Palun peske käsi enne silikoonist vidinate kasutamist või kondoomi panemist.
Kujutage ette küünalde pehmet sära, õlide joovastavat aroomi ja oma partneri käte õrna hellust. Kaasasoleva kaardipaki abil saate oma romantilisele õhtule lisada üllatus- ja lõbuelementi. Lase saatusel otsustada, millise KamaSutra sensuaalse asendi teie ja teie partner järgmisena avastate. Olenemata sellest, kas soovite oma suhetes uuesti sädet süüdata või lihtsalt alustada uut seiklust oma kallimaga, selles komplektis on kõik vajalik unustamatuks ja ahvatlevaks õhtuks. Sukelduge võrgutamiskunstisse ja looge mälestusi, mis kestavad kogu elu.
Komplekt sisaldab:
– 1 paki KamaSutra positsioonikaarte – 52 kaarti
– Shunga kaubamärgi massaažiküünal 30ml

Bränd

Temptation