Shunga Romance Massaažiküünal ja KamaSutra Poosikaardid

32.50

32.50

Shopping Cart

No products in the cart.

Shunga Romance Massaažiküünal ja KamaSutra Poosikaardid

32.50

Tootekood: SET-KAMASUTRA-SHUNGA-ROMANCE Kategooriad: ,

Lisa veel 50.00, et saada tasuta tarne!

Komplekt sisaldab kõike, mida vajate joovastavaks ja sensuaalseks õhtuks. Kõigepealt leiad KamaSutra poosikaartide paki, mis on veetlev viis avastada oma partneriga uusi intiimsuse kõrgusi. 52 kaardiga, mille hulgast valida, ei saa teil kunagi põnevad võimalused otsa.
Kogemuse täiendamiseks oleme lisanud madala temperatuuriga küünla, mille sensuaalne lõhn on maasikaveini ja massaažiõli ühes. Valmistatud eranditult looduslikest sojaõlidest. Küünal täidab ruumi kauni lõhnaga ja 20 minuti pärast saab õli kasutada erootilise massaaži tegemiseks. Õli jätab naha pehmeks ja siidiseks. See ei ummista poore. See on ohutu nahale ja intiimpiirkonnale, kuna ei saavuta kõrgeid temperatuure.

Kasutamine: süüta küünal ja lase sellel umbes 20 minutit põleda. Kustutage leek ja valage väike kogus peopessa. Kandke sensuaalseks massaažiks ohtralt üle kogu keha. Põlemisaeg kuni 7h.
Ettevaatust – sellised õlid võivad kahjustada silikoonist või lateksist valmistatud tooteid. Peske käed enne silikoonist vidinate kasutamist või kondoomi kasutamist.

Kujutage ette küünalde pehmet sära, õlide joovastavat aroomi ja oma partneri õrnade käte hellust. Kaasasoleva kaardipaki abil saate oma romantilisele õhtule lisada üllatusmomendi ja lõbu. Lase saatusel otsustada, millise sensuaalse KamaSutra asendi teie ja teie partner järgmisena avastate. Kas soovite oma suhetes uuesti sädet süüdata või lihtsalt alustada oma kallimaga uut seiklust, selles komplektis on kõik, mida vajate unustamatuks ja kirglikuks õhtuks. Sukeldu võrgutamiskunstisse ja loo mälestusi, mis kestavad kogu elu.

Komplekt sisaldab:

– 1 paki KamaSutra positsioonikaarte – 52 kaarti
– Shunga kaubamärgi massaažiküünal 30ml

Bränd

Temptation