Käerauad ja näomask

14,90

14,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Käerauad ja näomask

14,90

polüpropüleen, polüamiid , metall ( kroom )

Tootekood: 5212800000 Kategooria:

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Käerauad ja näomask

Käerauad ja näomask kaks polsterdatud takjakinnitusega randmemansetti, mis on omavahel ühendatud metallelemendiga. Must mask elastsel ribal. Materjal: polüpropüleen, polüamiid, metall (kroom).

Käerauad ja näomask

Mis on BDSM: sügavuti algajate juhend ja uurige, miks see on nii mõnus!

Kindlasti saate vaadata BDSM-i ajaloo pikka ja kuiva versiooni Vikipeedia artikkel , kuid peal Halbade tüdrukute piibel tahame hoida asjad kerged, lõbusad ja huvitavad … nii et seda silmas pidades võtame selle teie jaoks palju kiiremini kokku.

KUIDAS TUTVUSTADA BDSM-I TEIE SUHETELE

Oma partnerile idee tutvustamisel ja BDSM-i selgitamisel võite kõhelda. Parim on olla konkreetne tegevuste tüübi osas, näiteks partnerile haiget tegemine, hammustamine või käerauad, mis teile huvi pakuvad. See tagab, et teie kaks olete samal lehel. Sama kehtib ka siis, kui tutvustate uut seksipositsioonid sellised magamistuppa

Üldiselt soovite teema tõstatada enne magamistoas viibimist, et saaksite arutada kõiki ootusi, mis teil mõlemal võivad olla. See võib hõlmata ühiskondlikku arvamust selle kohta, mis on BDSM, või varasemaid kogemusi, mis võivad teil mõlemal teist olla, millest mõned võivad olla negatiivsed. Ärge kunagi suruge oma partnerit BDSM-i ega sundige teda füüsiliselt osalema.

 

Kaal 0,11 kg