Vibraator Rechargeable Warming

44.90

44.90

Saadaval järeltellimisel

Shopping Cart

No products in the cart.

Vibraator Rechargeable Warming

44.90

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 5917930000 Kategooriad: ,

Lisa veel 50.00, et saada tasuta tarne!

Vibraator Rechargeable Warming

Vibraator Rechargeable Warming 2-ühes vibraator massaažipea ja vibreeriva käepidemega.

Kas te ei saa otsustada, kas soovite vibraatorit või intiimset massaaži? Noh, te ei pea enam kõhklema, sest see mänguasi on nii üks kui ka teine. Sõltuvalt sellest, millist külge kasutate, on see mänguasi pallikujulise käepidemega vibraator või lainelise käepidemega intiimmasseerija.

Intiimne masseerija pakub lõõgastavat vibratsiooni ja pallikujuline pea annab punktstimulatsiooni võimaluse. Pea ei ole paindlik, kuid selle pehme pind tähendab, et see libiseb peaaegu automaatselt läbi teie erogeensete tsoonide. Pea ümber on dekoratiivne hõbedane riba. Saate otsustada, kas soovite nautida õrna või võimsamat stimulatsiooni, sest intiimsel masseerijal on 10 erinevat vibratsioonirežiimi. Pea all olev nupp reguleerib vibratsioonirežiime.

Lisaks tähendab laineline käepide seda hõlpsasti käes hoida ja ei libise teie käest. Või võite otsustada, et kasutate seda vibraatorina – pöörake lihtsalt mänguasi ümber ja intiimse massööri peast saab vibraatori käepide.

Pehme materjal ja kaarjas kuju koos võlli stimuleeriva tõstetud osaga tähendab, et tunnete hämmastavat täiskõhutunnet, kui sisestate selle vibraatori tuppe. Kuid vibraator võib teile pakkuda palju enamat, kuna sellel on ka 10 vibratsioonirežiimi, täpselt nagu intiimsel masseerijal.

Teljel on mootor, mida saab juhtida intiimsest massagerist eraldi. Vibraatori vibratsioonirežiime saab reguleerida ühe nupuvajutusega. Ja mis kõige parem, vibraatoril on ka sisemine kumer küttefunktsioon, mis soojendab vibraatori meeldivale temperatuurile. Küttefunktsiooni saab loomulikult juhtida vibratsioonirežiimidest eraldi, nii et seda saab kasutada ilma vibratsiooni aktiveerimata. Vibraatorit laaditakse kaasasoleva USB-kaabli abil. Kogupikkus 22,2 cm, vibraatori sisestussügavus 10 cm, vibraator Ø 2,6-3,4 cm, intiimmasseerija 5,1 cm. Polüuretaankattega silikoon, ABS. Kasutage koos veepõhise libestiga.