TYTAN Woman – Orgasmigeel

20,90

Shopping Cart

No products in the cart.

TYTAN Woman – Orgasmigeel

20,90

Tootekood: 60815043 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Orgasmi stimuleeriv geel

TYTAN WOMAN on hämmastav orgasmi stimuleeriv geel , mis sütitab iga naise, pakkudes unustamatu meeleolu.

Orgasmi stimuleeriv geel on:

  • õrn naha intiimsetes kehaosades
  • võimas efekt, mis kiirendab orgasmi teket ja tugevdab aistinguid
  • kiire tegevus vaid mõni minut pärast pealekandmist
  • geeli täiuslik koostoime erootiliste lelude ja kondoomidega

Geeli eesmärk on pakkuda hämmastavaid erootilisi aistinguid ja kaitsta tundlikke kehaosi hõõrdumise eest, samuti hoolitseda intiimsete piirkondade eest. 

Geel loodi vee baasil, tänu millele töötab see suurepäraselt kõigi erootiliste vidinatega. Saate seda kasutada vibraatorite, kliitori masseerijate ja isegi anaalsete vidinatega. Geeli saab kasutada ka kondoomidega.

Lisaks orgasmiväärtustele ja libiido tõstvatele väärtustele on orkasmigeelil suurepärased niisutavad omadused. Selle geeli kasutamisel ei vaja te mingeid määrdeaineid ega muid geele. Geel pakub ebamaist orgasmi ja täiuslikku niisutust.

Orgasmi stimuleeriv geel pole lihtsalt tavaline geel. See on kaubamärgi LoveStim toode, mis pälvis tarbijapreemia.

LoveStim on meie riigis väga populaarne kaubamärk, mis keskendub lahendustele, mis intiimmängude ajal kõige rohkem kasu toovad.

  1. LoveStimi kaubamärgiga pärjatud tarbijapreemia on tõend kõrgetele standarditele ja sotsiaalsetele ootustele vastamisest. Tänu rahulolevatele klientidele saame sellest auhinnast rõõmu tunda.
  2. ® – tähendab, et kaubamärk LoveStim on läbinud kogu kaubamärgi registreerimise protseduuri. See tempel on tunnistus stabiilsest tugevast kaubamärgist.
  3. Nagu kõigil LoveStimi geelidel, on sellel ka nummerdatud hologramm, mis tagab geeli autentsuse. Olge geelid ilma hologrammita.
  4. Premium kvaliteedimärk – see räägib ilmselt enda eest
  5. Orkasmigeel on kaitstud termokahaneva fooliumiga. Tänu sellele võite olla kindel, et keegi pole seda proovinud, puudutanud ega avanud.

Kuidas seda geeli kasutada:

Kandke dosaatoriga väike kogus geeli intiimsele kohale ja levitage kogu selle pinnale. Orkasmigeel hakkab toimima peaaegu kohe 

TYTAN geeli saab kasutada koos kondoomidega.

Kogus: 150ml

 

Kaal 0,2 kg