Topelt dildo Mr Cock

42,90

42,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Topelt dildo Mr Cock

42,90

Tootekood: 55078879 Kategooriad: , ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Topelt dildo Mr Cock

Topelt dildo Mr Cock maksimaalsed aistingud, mida saate kogeda! Topelt dildod – kahekordistavad suurepärase enesetunde!

Double Cock – pisidetailideni disainitud realistlik XXL-dildo tõotab sügavat lõbu kahel viisil. Tänu topelt vibraatorite erinevatele suurustele ja paksustele on võimalik individuaalselt määrata, kuidas topelt läbiviimine läbi viia. Tänu ideaalselt sobivale iminapale  saab dildot kinnitada igas asendis. See tagab sügava ja võimsa tungimise. Kergemaks läbitungimiseks soovitame veepõhist libestit. See sobib eriti hästi XXL formaadis seksleludele. Soovitame mänguasju enne ja pärast iga kasutamist puhastada leige veega. Kui mänguasju kasutab mitu inimest, on hügieenikaalutlustel soovitatav kasutada kondoome.

Materjal: PVC, ftalaadivaba

Pikkus: ca 21 cm ja 23 cm

. Läbimõõt: ca 4,5 cm ja 5 cm.

Must värvi

Topelt vibraator on mõeldud naistele, kellele meeldib topelt stimulatsioon . Peenised on kujundatud väga realistlikult Neil on paksendused, veenid , ning vibratsiooni juhib juure all asuv nupp.

Soovitame kasutada koos määrdeainega

Kõik meist on ühel või teisel eluhetkel magamistoas veidi tagasihoidlikumad või häbelikumad olnud. Ehk oli see esimene kord uue partneriga, ehk hoopis siis, kui alles esimesi seksuaalseid samme tegid. Ehk koged sa madalat enesekindlust ikka veel. Sekslelud võivad su enesekindlust aga tublisti tõsta.

Sekslelud aitavad need inimesel paremini oma keha tundma õppida, mis omakorda aitab edasi teekonnal parema naudinguni. Seega kui tead, kuidas sinu keha töötab ja mis sinu jaoks seksuaalses plaanis toimib, oled edasistes voodiseiklustes kindlasti enesekindlam nii oma keha kui ka soovide osas.