Shopping Cart

No products in the cart.

Poppers Amsterdam

13,90

10 ml

Laost otsas

Tootekood: 1123 Kategooriad: , ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Poppers Amsterdam

Poppers Amsterdam on sama tugev kui Poppers Rush, kuid on keemiliselt tehtud vähem keha ärritavamaks.

Poppersit tarvitatakse sisse hingamise teel, mõju avaldub kohe ning kestab mõnest sekundist paari minutini. Parem seks, võimsam orgasm. Kasutajal tekivad aurudest peapööritus ja pilvesoleku tunne, kasvab seksiisu – paljuski nagu alkoholi puhul. . Poppersi kirjeldatakse kui ainet mis võib tekitada sees õõnsa tunde, suurendades libiidot. Seksuaaltahe tõuseb ja teise inimese läheduse vajadus kasvab väga tugevalt. Kui soovite tegevust pikendada, siis pange pudel lihtsalt enda lähedusse ja seksige. Aurud levivad kogu ruumis, see tähendab, et mõlemad partnerid saavad täiustatud aistingud.

Poppersi ehk isopropüülnitrit tuntakse ka kui lihaste lõdvestajana. Lõõgastav anaal, vaginaal ja oraal lihaseid!

Enne poppersi tarvitamist palun veenduge ohutuses! Poppersi, nagu ka teisi kemikaalide ebaõiglane kasutamine võib olla väga kahjulik! Poppersit kasutatakse õhuvärskendajate komponendina ning nahktoodete puhastamiseks. Leedi ei vastuta tarbijate valekasutamise tagajärgedega.

Värske vedeliku lõhn on läägelt magus, seisnud aine oma meenutab pesemata sokke.

(Amsterdam) EST

Koostis: Propüülnitrit

Valmistaja:Funline International LTD

Läbipaistvalt auruv.

Ei sobi müügiks alaealistele

Õhuvärskendajate komponent.

Kergsüttiv, mitte kasutada tule või leegi läheduses.

Neelamisel kahjulik, nahka ja silmi ärritav.

Neelamise korral joo kaks klaasi piima või vett. Kutsu esile oksendamine. Ärge andke teadvusetule inimesele kunagi midagi suukaudset. Helista kohe arstile või otsige arstiabi. Ärge kutsuge esile oksendamist. Kui olete teadvusel ja erk, loputage suu ja jooge 2-4 tassitäit piima või vett. Loputage suud veega.

Ära hinga sisse otse pudelist (ära nuusuta pudelit).

Kontakti puhul silmadega uhu ohtra veega. Hoia laste käeulatusest eemal. Silmadesse sattudes peske silmi kohe ohtra veega vähemalt 15 minutit, tõstes aeg-ajalt ka ülemisi ja alumisi silmalauge. Pöörduge arsti poole.

Nahale sattudes otsige abi arstilt. Peske nahka ohtra veega vähemalt 15 minutit, vabanedes samas saastatud riietest ja jalanõudest. Riided tuleb enne taaskasutust pesta.

Parem seks, võimsam orgasm …

suurendab sugutungi!

Lõdvestab anaal-, tupe- ja suulihaseid!

Tekitab vajaduse läheduse järele teiste inimestega

Poppers loob pilves olemise tunde ja tagab teile täieliku rahulolu.

Poppers Amsterdam