Play On For Women 2 Kapslit Vereringluse Parandamiseks

7,50

7,50

Shopping Cart

No products in the cart.

Play On For Women 2 Kapslit Vereringluse Parandamiseks

7,50

Tootekood: 60815098 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Play On For Women 2 kapslit vereringluse parandamiseks on toidulisand naistele, mille looduslikud koostisosad on tõestatud, et suurendavad tunnete intensiivsust, parandades vereringet suguelundites.

Päevase annuse koostisosad: 4:1 ekstrakt matsujuurest 200mg, 4:1 ekstrakt matsu viljadest 150mg, standardiseeritud 45% saponiinid 67,5mg, kapsli kest: Gelatiin, ashwagandha juure ekstrakt 100mg, standardiseeritud 7% vitanoliidid 7mg, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 ekstrakt damiana lehtedest 50mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100% RWS)*.

*RWS võrdluskoguse väärtused
Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini sisaldavate toodete või muude sarnase toimega koostisainete kasutamisega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik päevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.

Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, uinutavate või epilepsiavastaste ravimite kasutamise korral ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada patsientidel, kes võtavad vererõhu- või diabeediravimeid. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit

Bränd

Play On