Play On For Men Komplekt Masturbaator ja 2 Kapslit

79,90

79,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Play On For Men Komplekt Masturbaator ja 2 Kapslit

79,90

Tootekood: SET-MASTURBATOR-01 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

2 toote komplekt: masturbaator ja 2 kapslit Play On for Men

Vibratsiooniga masturbaator
Vagiina kujuga masturbaator. Valmistatud TPR materjalist, mis meenutab inimese nahka. Vibraatoril on 12 vibratsioonirežiimi.
Värv: nahavärv.

Korpus: punane ja must.

Mõõtmed: pikkus 28 cm, välisläbimõõt 10 cm.
Materjal: ABS, TPR.

Play On For Men kapslid
PLAY ON For Men on toidulisand, mis kasutab looduslikke koostisosi, et suurendada tunnete intensiivsust, toetades vereringet suguelundites.
Päevase annuse koostisosad: L-arginiin (L-arginiinvesinikkloriid) 200mg, 4:1 muskuse vilja ekstrakt 150mg standardiseeritud 45% saponiinide suhtes 67,5mg, ashwagandha juure ekstrakt 120mg standardiseeritud 7% vitanoliidide suhtes 8,4mg, kapsli kest: żelatiin, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 damiana leheekstrakt 60mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100%RWS)*.
*RWS soovituslikud tarbimisväärtused
Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini või muid sarnase toimega koostisosi sisaldavate toodetega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik päevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.
Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, uinutavate või epilepsiavastaste ravimite kasutamise korral ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada patsientidel, kes võtavad vererõhu- või diabeediravimeid. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit