Play On For Men 2 Kapslit Vereringluse Parandamiseks

7,50

7,50

Shopping Cart

No products in the cart.

Play On For Men 2 Kapslit Vereringluse Parandamiseks

7,50

Tootekood: 60815099 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Play On For Men 2 kapslit vereringluse parandamiseks on toidulisand meestele, mille looduslikud koostisosad on tõestatud, et suurendavad tunnete intensiivsust, parandades vereringet suguelundites.

Päevase annuse koostisosad: L-arginiin (L-arginiinvesinikkloriid) 200mg, 4:1 muskaatõielise puuvilja ekstrakt 150mg standardiseeritud 45% saponiinidele 67,5mg, ashwagandha juure ekstrakt 120mg standardiseeritud 7% vitanolididele 8,4mg, kapsli kest: żelatiin, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 damiana leheekstrakt 60mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100%RWS)*.

*RWS soovituslikud tarbimisväärtused
Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini või muid sarnase toimega koostisosi sisaldavate toodetega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik ööpäevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.

Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, uinutavate või epilepsiavastaste ravimite kasutamise korral ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada patsientidel, kes võtavad vererõhu- või diabeediravimeid. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit

Bränd

Play On