LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HIM

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Shopping Cart

No products in the cart.

LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HIM

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Tootekood: 252219 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HIM

Feromoonvalem intensiivseks naudinguks – MAI Attraction Natural Lubricant For Him koos selle aktiivsete koostisosadega, mis on loodud suurendama meeste atraktiivsust, suurendades nende feromoonide sünteesi. Tegelik mõju koos psühholoogilise efektiga muudavad meie feromoonidega loodusliku libesti For Him ideaalseks koostisosaks neile, kes soovivad edu saavutada.

Sisaldab looduslikke koostisosi – MAI Attraction Natural Lubricant For Him sisaldab looduslikke koostisosi nagu Coleus Forskohlii ekstrakt, Camellia Sinesis Leaf Extract.

MAI Attraction Natural Lubricanti saladus tema jaoks suurendab androstadienooni tootmist, suurendades meeste seksuaalse külgetõmbe jõudu, mis on keemiline sõnum, ning käivitab vastassoost iha.

Vees lahustuv / Biolagunev: MAI Attraction Natural Lubricant For Him on puhta vee baasil. See valem on õrn tundlikule nahale ja tagab kauakestva siidisuse. Need libestid on lateksisõbralikud, pestavad kergesti sooja veega maha ja on ohutud kasutamiseks igat tüüpi mänguasjadega.

Parabeenivaba: MAI Attraction Natural Lubricant For Him ei sisalda parabeene. Parabeene on seostatud ärrituse tekkega tundlikel ja allergilistel inimestel.

Meie kosmeetika on 100% valmistatud Hispaanias, ilma tootmisetappi ümber paigutamata ja kooskõlas GMP hea tootmistava juhistega.

MAI pole kunagi ühtki tootmisetappi ümber paigutanud kolmandatesse riikidesse, rääkimata nendest, kus inimõigusi ja töötajate põhiõigusi jalge alla tallatakse, kasutatakse lapstööjõudu või poolorjust. Loomulikult vaatame ka meie „maailma lõunaosa” poole, kuid ainult selleks, et leida uusi tooraineid, eelistatavalt selliseid, mida saab osta õiglaselt ja õiglaselt.

Koostis: vesi, glütseriin, propaneidool, hüdroksüetüültselluloos, coleus forskohlii, Camellia sinensis’e lehtede ekstrakt, allantoiin, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, sidrunhape, naatriumhüdroksiid, naatriumfütaat.