LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HER

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Shopping Cart

No products in the cart.

LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HER

Original price was: €19,90.Current price is: €16,91.

Tootekood: 252218 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

LUBRICANT WITH PHEROMONES ATTRACTION FOR HER

  • Naturaalne feromoonidega libesti
  • Stimuleerige libiidot
  • Ilma sünteetiliste lõhna- ja värvaineteta

Feromoonivalem intensiivseks naudinguks – MAI Attraction Natural Lubricant For Her on rikastatud feromoonidega, mis suurendavad külgetõmmet ja erutust uskumatuks seksiks ja orgasmideks.

Sisaldab looduslikke koostisosi – MAI Attraction Natural Lubricant For Her sisaldab looduslikke koostisosi nagu Ceratonia siliqua puuviljaekstrakt ja jasminium officinale lilleekstrakt.

Tundke end atraktiivsena ja vastupandamatult – MAI Attraction Natural Lubricant For Her koos eriti tugeva seksuaalse atraktandiga naistele. Feromoonid on nähtamatud ja lõhnatud.

Vees lahustuv / Biolagunev: MAI Attraction Natural Lubricant For Her on valmistatud puhta vee baasil. See valem on õrn tundlikule nahale ja tagab kauakestva siidisuse. Need libestid on lateksisõbralikud, pestavad kergesti sooja veega maha ja on ohutud kasutamiseks igat tüüpi mänguasjadega.

Parabeenivaba: MAI Attraction Natural Lubricant For Her Lube ei sisalda parabeene. Parabeene on seostatud ärrituse tekkega tundlikel ja allergilistel inimestel.

Meie kosmeetika on 100% valmistatud Hispaanias, ilma tootmisetappi ümber paigutamata ja kooskõlas GMP hea tootmistava juhistega.

MAI pole kunagi ühtki tootmisetappi ümber paigutanud kolmandatesse riikidesse, rääkimata nendest, kus inimõigusi ja töötajate põhiõigusi jalge alla tallatakse, kasutatakse lapstööjõudu või poolorjust. Loomulikult vaatame ka meie „maailma lõunaosa” poole, kuid ainult selleks, et leida uusi tooraineid, eelistatavalt selliseid, mida saab osta õiglaselt ja õiglaselt.

Koostis: vesi, propaneidool, glütseriin, hüdroksüetüültselluloos, ceratonia siliqua puuviljaekstrakt, jasminium officinale lilleekstrakt, allantoiin, fenetüülalkohol, kaprüülglükool, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, sidrunhape, naatriumhüdroksiid, naatriumfütaat.