Lovetoy iminapaga dildo

24,90

24,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Lovetoy iminapaga dildo

24,90

Kogupikkus: 23 cm

Läbimõõt 4,4 cm

Toote kaal: 525g

 

Tootekood: LV116024 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Lovetoy iminapaga dildo realistlik ejakulatsioonifunktsiooniga dildo. Ülitugev iminappa võimaldab mängida käed-vabad või rakmetega.

Täida pirn sooja vee või lahjendatud veepõhise libestiga. Ärge kasutage liiga tihedaid aineid, kuna see võib toru ummistada.

imeb palju vedelikku ja laseb selle kergesti välja. Seda tõhusat realistlikku vibraatorit on lihtne kasutada tänu pehmele, kokku surutavale suurele pirnile, mistõttu on see vaginaalseksi ja anaalseksi fännide jaoks absoluutne kohustuslik. Selle ülitugeva iminapa saab imeda ükskõik kuhu tasaseks, et kasutada käed-vabad või rakmed.

Laadige pirn sooja vee, lahjendatud puhastusvahendi või lahjendatud veepõhise määrdeainega.

Pirni maht 150ml

Materjal: PVC

Värvus: must

Kogupikkus: 23 cm

Läbimõõt 4,4 cm

Toote kaal: 525g

Vaata ka meie teisi dildode pakkumisi.

Tervislik toitumine, treeningud ning stressivaba elu on suurepärased viisid, et hoida organismi tervena. Nende kõrval on olemas veel üks lõbus ja looduslik meetod – seks ja masturbeerimine.

Kas teatsid et seks vähendab stressi ja ohjeldab depressiooni

Seksi käigus vabaneb organismi suur doos oksütotsiini, mis vähendab stressi tekitavat hormooni – kortisooli. Piisavalt seksi vähendab stressitaset ning jätab sind lõdvestunud olekusse.

Orgasmini jõudes vabastab keha serotiini ja DHEA hormooni. Serotiin reguleerib tujusid ning muudab sind õnnelikumaks, lootusrikkamaks ja rahulolevamaks. DHEA-l on antidepressiivsed omadused.