LELO SILA™ Cruise Aqua kliitoristimulaator

Original price was: €189,00.Current price is: €159,00.

Saadaval järeltellimisel

Shopping Cart

No products in the cart.

LELO SILA™ Cruise Aqua kliitoristimulaator

Original price was: €189,00.Current price is: €159,00.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 8571 Kategooriad: , ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

LELO Sila Cruise on täiendatud versioon LELO Sila stimulaatorist, mis töötab samuti helilainetel. Sila Cruise sai loodud, et kasvatada orgasmi aeglaselt. Sila Cruise laia huuliku vahele mahub terve kliitor. Huulikust tulevad helilained jaotuvad ühtlase intensiivsusega kogu kliitori ulatuses, mitte ainult keskele, mis toob kaasa aeglaselt üles ehitatud võimsad orgasmid. See lelu sobib alles katsetajale, kui juba teadlikumale nautlejale..

Peamised erinevused LELO Sona-st:

 • suurepärane disain, mahub mõnusalt pihku
 • veelgi pehmem silikoon
 • palju vaiksem
 • uus huuliku kuju, katab suurema osa kliitorist ning stimuleerib suuremat ala ja pakub veelgi intensiivsemaid naudinguid
 •  pakub pikemaid naudinguid ja ka orgasm kestab kauem ning on sügavam
 • Sonast level kõrgemal

LELO SONA JA SILA erinevused

Sarnaselt SONA-le kasutatakse SILA puhul kliitori stimuleerimiseks patenteeritud SenSonic tehnoloogial põhinevaid helilaineid, mis tavapärastest vibraatoritest ja stimulaatoritest pakuvad 75% rohkem stimulatsiooni. Samuti mõlemad mudelid on veekindlad, laetavad USB-ga, pehmest kehale ohutust silikoonist ning saadaval erinevad värvid.

Suurim erinevus SILA ja SONA vahel seisneb nende kasutamise eesmärkides. Mõlemad muidugi stimuleerivad kliitorit, kuid SILA on välja töötatud nii, et stimulatsioon on pehmem ja õrnem, viies samm-sammult kasutaja kõrgemale kuniks saavutatakse maksimaalne haripunkt. SONA on aga tuntud oma võimsa ja kohese stimulatsiooni poolest.

Lisaks SILA-l on laiem huulik, mis võimaldab vibratsioonil levida võrdselt kogu kliitoril, mitte ainult selle keskel.

SILA või SONA – Kumb on parem?

Kõik taandub eelistusele. Kui soovite jõuda otse naudingulinna või teate, et vajate tugevat kliitori stimulatsiooni, soovitame valikuks SONA versioone. Kui soovite järkjärgulisemat kulminatsiooni või ei vaja orgasmi jaoks tugevat kliitori intensiivsust, soovitame SILA-t.

Disain

SILA on valmistatud kvaliteetsest kehale täiesti ohutust ja pehmest silikoonist ning ABS plastikust. Sel hetkel, kui hoiate seda mänguasja käes, avaldab teile muljet selle ülipehme pind. Tundub nagu puudutaks beebi nahka.

Seda kaunist väikest mänguasja on saadaval kolmes värvitoonis: roosa (pink), hehelilla (lilac) ja rohekas-sinine (aqua). Külgedel olevad kuldsed bränditud logotahvlikesed lisavad disainile luksuslikkust ja elegantsi. See on tõesti sensatsiooniline mänguasi, mis sobib ideaalselt ka kingituseks.

Võimsused ja kasutamine

Kuigi kaal on ainult 105 grammi, on SILA üllatavalt võimas. See kiirgab võimsat helilainetel põhinevat stimulatsiooni, mis tungib õrnalt läbi teie naha ja toob esile kõige võimsama meeli lahvataima orgasmi.

SILA-l on kaheksa erinevat lainemustrit, millede tugevust saab omakorda reguleerida valides mitme erineva tugevuse vahel, mistõttu seda mänguasja kasutades saabub Teie tipphetk vähem kui mõne minutiga.

Pakis kaasas:
– kotike, kus toodet hoida
– 5ml libesti tester
– laadimisjuhe
– 1 aastase garantii kaart. Hoidke kindlasti alles

Omadused:

 • materjal kehale ohutu silikoon, ABS
 • värvid: roosa, helelilla, rohekas-sinine
 • 8 erinevat stimulatsioonimustrit
 • tööaeg 2 tundi
 • laadimisaeg 2 tundi
 • mõõtmed 8 x 7.5 x 3.5cm
 • kaal 105 grammi
 • 100% veekindel

 

Bränd

LELO