Kaugjuhtimispuldiga vibraator Sweet Smile

Original price was: €64,90.Current price is: €44,90.

Shopping Cart

No products in the cart.

Kaugjuhtimispuldiga vibraator Sweet Smile

Original price was: €64,90.Current price is: €44,90.

laadida kaasasoleva USB -kaabli abil

Tootekood: 5939150000 Kategooriad: , ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Kaugjuhtimispuldiga vibraator Sweet Smile

Kaugjuhtimispuldiga vibraator Sweet Smile Suurepärane vibraator, millel on 10 erinevat vibratsioonirežiimi ja kaugjuhtimispult.

See siidpehme vibraator on mitmekülgne! See annab Sulle tugeva vibratsiooni, kuid selle vaikne ning diskreetne töörežiim võimaldab Sul vibraatorit kanda ja kasutada märkamatult. Tänu lisavõllile suudab aluspükste vibraator üheaegselt ergastada kliitorit, tuppe ja G-punkti oma 10 erineva ja võimsa vibratsioonirežiimiga. Mugav kaugjuhtimispult.

  • Materjal: silikoon, ABS, PU
  • Pikkus: 10,7 cm
  • Vibraatori võll: 9 cm
  • Läbimõõt: 2,5-4,5 cm
  • Värv: roosa
  • Patareid: (puldiga kaasas) 1 x LR23A patarei
  • Laetav USB-kaabliga.

Kaugjuhtimispuldiga vibraator Sweet Smile, hellitage end nii sisemise kui välise stimulatsiooniga

Nautige pikema orgasmikogemuse kogemust, kui vibraatori ots stimuleerib teie G-punkti ja kõverpind sihib samal ajal teie kliitorit.

Vibraatoril on muljetavaldav 10 vibratsiooniseadet, mida saate ise vibraatoril reguleerida. Samuti võite anda oma partnerile kaasasoleva kaugjuhtimispuldi ja lasta tal oma naudingut juhtida.

See aluspüksivibraator on valmistatud sametisest silikoonist optimaalse mugavuse tagamiseks, mis tähendab, et saate seda kanda kogu päeva endaga. Parima kogemuse saamiseks soovitame kasutada veepõhist määrdeainet.

Võtke oma vibraator avalikult väljas olles tähelepanu äratamata endaga kaasa, hoides oma naudingu just teie ja teie partneri vahel.

Vibraatorit saab uuesti laadida kaasasoleva USB -kaabli abil. Täielik laadimine võtab aega 150 minutit ja tagab 1 tunni suurepärase naudingu. Kaugjuhtimispult kasutab 1 x LR23A patareid (kaasas).

Vaata ka meie teisi kaugjuhtimispuldiga vibraatorite pakkumisi!

 

Kaal 0,2 kg