Play On for Women Kapslikomplekt ja 2 x Just Glide Geel 20ml

14.90

14.90

Shopping Cart

No products in the cart.

Play On for Women Kapslikomplekt ja 2 x Just Glide Geel 20ml

14.90

Tootekood: SET-PlayOnWomen-40 Kategooria:

Lisa veel 50.00, et saada tasuta tarne!

Play On for Women Kapslikomplekt ja 2 x Just Glide Geel 20ml

PLAYON For Women on toidulisand, mille looduslikud koostisosad on tõestatud, et suurendavad tundmuste intensiivsust, parandades vereringet suguelundites.
Päevase annuse koostisosad: 4:1 ekstrakt matsujuurest 200mg, 4:1 ekstrakt matsu viljadest 150mg, standardiseeritud 45% saponiinid 67,5mg, kapsli kest: żelatiin, ashwagandha juure ekstrakt 100mg, standardiseeritud 7% vitanoliidid 7mg, veevaba kofeiin 100mg, 4:1 ekstrakt damiana lehtedest 50mg, tsink (tsinktsitraat) 10mg (100% RWS)*.
*RWS võrdluskoguse väärtused

Sisaldab kofeiini. Mitte kasutada koos teiste kofeiini või muid sarnase toimega koostisosi sisaldavate toodetega. Toode ei sisalda täiteaineid, paakumisvastaseid aineid ega värvaineid.
Soovituslik päevane annus: Võtke 1 kapsel 1 tund enne planeeritud seksuaalset tegevust. Juua vett (250 ml). Soovitatav on regulaarne lisatarbimine.
Tähelepanu: Ärge ületage soovitatud päevast annust. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode täiskasvanutele. Toodet ei tohi kasutada rahustavate, uinutavate või epilepsiavastaste ravimite kasutamise korral ning seda ei tohi kasutada lastel, rasedatel ja imetavatel naistel. Seda toodet ei tohi kasutada patsientidel, kes võtavad vererõhu- või diabeediravimeid. Toodet ei tohi kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Oluline on säilitada tervislik eluviis ja tasakaalustatud toitumine.
Sisaldab: 2 kapslit

Just Glide Geel 20ml
Lõhnatu, veepõhine libesti. Konteiner: 20ml.

Bränd

Play On