Orgasmiline libesti naistele Discreet Lover

17,90

17,90

Shopping Cart

No products in the cart.

Orgasmiline libesti naistele Discreet Lover

17,90

Kogus: 150 ml

Tootekood: 60815072 Kategooriad: ,

Lisa veel 50,00, et saada tasuta tarne!

Stimuleerib tuppe, tugevdab naudingut.

Ideaalne naistele, kellel on probleeme orgasmiga

Sobib kiireks seksiks, võimaldab kiiret ja tugevat orgasmi

Kergelt soojendab, tugevalt stimuleerib

Kiire toimega, õrn ja turvalin,sobib kondoomide ja seksleludega

 

Discreet Lover on loodud selleks, et parandada naiste kõiki aistinguid seksi või masturbatsiooni ajal. Tänu võimsale küllastumisele toimeainetega tugevdab see intiimsete tsoonide tundlikkust. Selle eesmärk on pakkuda hämmastavaid, vahetuid erootilisi aistinguid, samuti kaitsta tundlikke kehaosi marrastuste eest, samuti hoolitseda intiimsete piirkondade eest. Discreet Lover on naistele mõeldud professionaalne toode. See stimuleerib, tugevdab vereringet intiimsetes piirkondades, põhjustab kipitust, mis võib iseenesest viia orgasmini. Selle geeliga on orgasm lähemal kui kunagi varem.

Discreet Lover on LoveStimi auhinnatud tarbijabrändi toode.

Mida peaksite selle kohta teadma: LoveStim on meie riigis väga populaarne kaubamärk, mis keskendub lahendustele, mis toovad intiimmängude ajal kõige rohkem kasu. ® – Tähendab, et LoveStimi kaubamärk on läbinud kogu kaubamärgi registreerimisprotseduuri. See tempel on tunnistus stabiilsest tugevast kaubamärgist. Nagu kõigil LoveStim geelidel, on sellel nummerdatud hologramm, mis tagab geeli autentsuse. Olge ettevaatlik ilma hologrammita geelide eest.

Kaubamärgi LoveStim auhinnatud tarbija laureaat on tõend kõrgetele standarditele ja sotsiaalsetele ootustele vastamisest. Tänu rahulolevatele klientidele saame seda auhinda nautida.

Premium Quality Mark – see ilmselt räägib enda eest Geel on suletud termokahaneva fooliumiga suletud karpi. Tänu sellele võite olla kindel, et keegi pole seda enne teid isegi puudutanud.

Geel on kinnitatud nummerdatud hologrammiga. Tänu sellele võite olla kindel, et teil on kõrgeima kvaliteediga geel koos kõigi vajalike testide ja kinnitustega. See hologramm on ühtlasi garantii, et toode on pärit seaduslikust allikast.

Kasutamine: kandke dosaatoriga väike kogus geeli intiimsetele kohtadele. Seejärel laiali. Geel tugevdab vereringet selle pealekandmise kohas. See põhjustab kipitust ja kerget punetust. Need on normaalsed sümptomid ja tähendavad, et geel hakkab toimima.

Kaal 0,13 kg